Szycie odzieży z dzianin w Warszawie

Szycie odzieży to nasza specjalność już od wielu lat. Chętnie dzielimy się naszym doświadczeniem, a wszystkich klientów traktujemy bardzo partnersko. To oznacza, że wspieramy ich w podejmowaniu nowych działań, pomagając w doborze właściwej technologii oraz materiałów do stworzenia nowych kolekcji. Co ważne, w naszej firmie zatrudniamy pracowników, którzy są z nami już od wielu lat, dzięki czemu możemy ręczyć za efekty, które za każdym razem zachwycają naszych klientów. Szyjemy z różnych surowców i chętnie podejmiemy się każdego wyzwania. Najczęściej produkujemy takie elementy garderoby jak:

Nie zamykamy się jednak tylko na produkcję takich ubrań i cały czas stawiamy na nieustanny rozwój oraz otwieramy się na nowoczesne rozwiązania technologiczne.

 

Szycie dzianiny

Przez wiele lat szycie dzianiny było jedną z naszych podstawowych działalności, ponieważ zajmowaliśmy się jej produkcją na własny użytek. To oznacza, że posiadamy niezbędne maszyny do szycia odzieży również z tego surowca. Taką pracę umożliwia nam też bogaty park maszyn, a także doświadczenie naszych najlepszych specjalistów, którzy u nas pracują. Nad każdym procesem produkcyjnym czuwa nasz wysokiej klasy technik odzieżowy. Nasi klienci mogą zawsze skorzystać z profesjonalnego doradztwa w zakresie nie tylko samego szycia, ale również konstruowania odzieży, jej projektowania oraz doboru właściwych materiałów do produkcji.